Beste ouders,
Graag wil ik mij even aan u voorstellen.
Mijn naam is Mandy Verbaan en vanaf dit schooljaar ben ik werkzaam op de Meester Schabergschool als intern begeleider. Ik ben op maandag en donderdag aanwezig op school. Een mooie uitdaging in een voor mij nieuwe schoolomgeving. De overige dagen werk ik als intern begeleider op een andere basisschool van SCOH in Den Haag.
Ik heb al heel wat ervaring in het onderwijs. Zo ben ik 13 jaar geleden begonnen als groepsleerkracht van groep 1-2. Door de jaren heen heb ik in alle groepen met plezier les gegeven. Vervolgens heb ik de opleiding tot rekenspecialist gedaan en ben ik begonnen met het begeleiden van leerlingen met rekenproblemen. Vervolgens heb ik besloten om mijn expertise rondom zorgleerlingen mee te nemen in het coachen en begeleiden van leerkrachten als intern begeleider.
Ik heb erg veel zin om samen met mijn nieuwe collega’s aan de slag te gaan. Zo hoop ik een bijdrage te kunnen leveren aan een fijne schooltijd voor jullie kinderen.
Ik heb enorm veel zin om te beginnen en hoop binnenkort persoonlijk met jullie kennis te maken.
Met vriendelijke groet,
Mandy Verbaan